welcome to Alianthos rent a car and bike company
car rental profile
crete car hire special offers
car rental prices
bike rental prices
rental services
service points
rent a car or bike
contact us
tour in crete
useful links
 

Objevte Krétu s Autopůjčovnou Alianthos

welcome to Alianthos Crete car hire and bike rental company

Vítejte - Pujcovna automobilu na Kréte

Půjčovna automobilů a motocyklů Alianthos Vás vítá na slunné a krásné Krétě, na ostrově jedinečných a nezapomenutelných zážitků.

Kdo jsme
Jsme rodinná společnost, která byla založena roku 1980 v Plakias na Krétě za účelem poskytování služeb v oblasti půjčování automobilů a motocyklů. A to jak na krátké, tak i na dlouhé období, jak pro společnosti, tak i pro soukromé užití.

Začínali jsme s 10 auty, a protože se během krátké doby prokázala kvalita našich služeb,  nízké náklady a flexibilita naší společnosti, začali jsme se rapidně rozšiřovat.

V dneaní době jsme jedna z největších společností na ostrově, s více než 800 novými vozy a motocykly. Neustále se dále rozšiřujeme. Flexibilní programy a speciální nabídky se přizpůsobují Vašim potřebám.

Kde nás můžete najít
Alianthos Krétě Půjčovna automobilů a motocyklů chce Vaši dovolenou zpříjemnit tak, aby jste na ni nikdy nezapomněli. Naše kanceláře můžete najít na více než 8 místech na celé Krétě (Plakias, Rethymno, Heraklion, Chania, Damnoni, Frangkokastello, Kavros, Agia Galini).

Naše výhody pro Vás
Nízké ceny - vysoký standard služeb: Nabízíme nejvíce výhod na Krétě, protože naše společnost je založena na systému moderní mezinárodní komunikace. Vlastníme obrovskou flotilu automobilů a motocyklů. S naší společností obdržíte spousty výhod, bude Vám věnována osobní pozornost a kvalitní služby. Nemůžete najít lepší kombinaci ceny a kvality služeb, než Vám nabízí Alianthos.

Žádné skryté náklady: Naše ceny jsou nejnižaí na trhu, protože zahrnují veškeré služby týkající se půjčování vozů a motocyklů. Jiné společnosti účtují tyto služby extra nebo je prezentují jako služby zdarma, ale na konci dne se objeví jako nečekané dodatečné náklady.

Naší prioritou je Vaše spokojenost: Rychlý a přátelský přístup k zákazníkům je naší předností. Snažíme se udělat vše proto, aby jste s námi byli spokojení. S námi můžete počítat každý den.

Nové, bezpečné vozy: Naše společnost Vám může nabídnout mnoho různých značek automobilů a motocyklů s novou technologií, se kterými můžete bez obav cestovat po celém ostrově.

Můžeme být všude, kde si budete přát: Podle Vašeho přání Vám přistavíme auto na letiště, do hotelu nebo na jakékoliv místo, na které si budete přát.

© 2004 - Půjčovna automobilů a motocyklů Alianthos
E.O.T. MHTE 10 41 E 00 81 00 731 00

Kontaktujte nás: Telefon: 0030 (28320) 31851 , email:info@alianthos-group.com
Pro rezervaci: Klikněte na Objednávkový list
Alianthos Crete Luxury and Prestigious Cars
Speciální nabídka automobilů
car rental special prices and offers

VW Beetle Cabrio 1400cc

Proč udělat rezervaci u nás!
Protože naše společnost nabízí:
Nejnižší ceny
Kilometry ujeté navíc zdarma
Nové technologie, bezpečné vozy
komplexní pojištění
24-hodinovou službu po celé Krétě
GPS navigators
Můžeme být kdekoliv si budete přát
Služby bez vysokých nákladů
  Čti více...
Speciální nabídka motocyklů
bike rental special prices and offers

Suzuki Katana
Týdenní ceny: 110€
Den navíc: 16€

 
ENGLISH GERMAN FRENCH DUTCH ITALIAN česky